Mona Lisa Tablo 3 Boyutlu

  • Marka : Bsithalat
  • Ürün Kodu : 7801
  • Stok : 0
  • Barkod:
  • Piyasa Fiyatı

- 3 Boyutlu Kendinden Çerçeveli

- Bir taraftan bakıldığında Mona Lisa

- Diğer taraftan bakıldığında iskelet

 

 

Mona Lisa oldukça beğeni toplayan ve sanatın önemli eserlerinden biri olarak bilinen eşsiz tablolardan biridir. Böylesine dikkat uyandıran ve beğeni toplayan bir tablonun her birey tarafından, her evde sunuma açık bir halde duvarları süslemesi gönülden istenmektedir. Bireylerin evlerinin duvarlarını Mona Lisa tablosuyla süslerken, işin içerisine biraz da espri katma isteği oluşması durumunda duvarlarına yerleştirecekleri tabla ise, şüphesiz 3 Boyutlu Mona Lisa Tablosu olacaktır.

 

Mona Lisa tablosuna esprili bir yaklaşımla, normal bir Mona Lisa görünümünün yanı sıra, iskelet bir Mona Lisa görünümü sunmak adına tasarlanmış olan 3 Boyutlu Mona Lisa Tablosu, duvarlara esprili bir görünüm katmakta oldukça etkili bir ürün olacaktır.

 

Özel bilgisayar teknikleri ile hazırlanmış olan bu görsel, ilk bakışta normal bir Mona Lisa tablosunu ifade eder. Herhangi bir şüphe uyandırmaksızın, ilk bakışta fark edilen Mona Lisa, ikinci bakışla beraber bir iskelet haline dönüşmekte ve bu sayede hem esprili hem de farklı bir bakış açısıyla Mona Lisa tablosunun sunumu gerçekleştirilmektedir.

 

3 Boyutlu Mona Lisa Tablosu, bugüne dek standart Mona Lisa tablolarının eğlenceli ve esprili bir hal almasına olanak sağlarken, aynı zamanda duvarların esprilerle donatılmasına izin vermektedir.

 

3 Boyutlu Mona Lisa Tablosu, plastik malzemeden üretilmiş olmasının yanında, 38 x 26 cm boyutlarındadır.

 

Mona Lisa Tablosu Hakkında Bilgiler;

 

İtalyan Rönesans sanatçısı olan Leonardo da Vinci tarafından üretilmiştir bilindiği gibi. Sanat tarihinin bir parçası olması ise, tablodaki kadının yüzündeki gizemli gülümseme ile zaman içerisinde oluşmuştur.

 

Leonardo, bu çok ses getiren ve sanat tarihinin bir parçası haline gelmiş olan eserine 1503 yılında başlamıştır. Üç, dört sene boyunca üzerinde çalıştığı bu eseri ortaya çıkarmasıyla, pek çok tartışmaya da mahal vermiştir.

 

Tabloda resmedilen kadının kimliği, tablonun yapıldığı dönemden bugüne dek sorgulanmış ve türlü teorilere sahne olmuştur.

 

Tablo Paris'te Louvre Müzesi'nde, X ışınlarıyla korunma altındadır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları

XML VE DROPSHIPPING HİZMETİ

HİZMETİMİZ KESİNTİSİZ DEVAM ETMEKTEDİR ÜYELİKLER ÜCRETLİ HALE GETİRİLMİŞTİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN TELEFON NUMARAMIZLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

ONAY BEKLEYEN ÜYELİKLER HAKKINDA

1.000 TL ÜYELİK ÜCRETİ HAVALE/EFT İLE TARAFIMIZA İLETİLDİKTEN SONRA ÜYELİK ONAYLANACAKTIR. HAVALE BİLGİLERİ WEB SİTEMİZDE YER ALMAKTADIR.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4